O nas

My, czyli ROST. My, czyli Bartek i Ewelina. My, czyli brat i siostra. My, czyli dwójka mająca hopla na punkcie brody.

Nie znalazłeś się tu przypadkiem. Trafiłeś tu, bo jesteś brodaty. Albo chcesz taki być. Możesz rozumieć to dosłownie, ale dla nas  to słowo nabrało nowego znaczenia. Brodaty = nieprzeciętny, oryginalny i odważny… lub po prostu zajeb*sty. Dlatego twoja żona, dziewczyna, siostra lub dobra znajoma też może być brodata. I nie będzie miało to nic wspólnego z włosami na twarzy (oby ;) ), ale po prostu z jej charakterem, milionem oryginalnych pomysłów i tym, że imponuje Ci jak mało kto. Chcemy też żebyś mógł powiedzieć do kumpla, który właśnie wpadł na coś świetnego: – Stary, to jest brodaty pomysł!

Rozsiądź się wygodnie, nalej do kufla swoje ulubione piwo i stań się częścią naszego brodatego świata. Na blogu dowiesz się wszystkiego o męskim zaroście i brodzie. Jak brodę zapuścić, jak o nią dbać, jak stylizować, jakie produkty używać. Będziemy dzielić się brodatymi newsami, recenzować (czasem bezlitośnie) kosmetyki do jej pielęgnacji.

Oprócz tego, opowiemy o sobie, o tym co nas chwyta i nie puszcza, o naszej walce z nudą i zwyczajnością, zabierzemy Cię w ciekawe miejsca i opiszemy niejedną brodatą przygodę. Nie lubimy schematów, więc przygotuj się na podróż w nieznane ;)